Гуманітарний штаб отримав подяку від педагогів із Донецька
04.03.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d1b98212bc059fd17da54f959c1babdd6ae887bb/8915_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%228915_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%278915_0_orig.jpg)
Гуманітарний штаб Ріната Ахметова отримав лист подяки від педагогічного колективу спеціалізованої школи №11 м. Донецька, якому було видано продуктові набори. Із проханням про надання благодійної допомоги до Штабу Ахметова звернулося керівництво школи.
«Колектив Донецької спеціалізованої школи №11 висловлює Вам величезну подяку за надану гуманітарну допомогу людям, які виявилися без коштів внаслідок невиплати заробітної плати упродовж декількох місяців», - директор школи Т.В. Абдікеєва.