Гуманітарний штаб отримав подяку від колективу школи мистецтв Донецька
03.03.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d9307cf9168c5ba80515e15e296cf3574a3370a0/8810_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%228810_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%278810_0_orig.jpg)
На адресу Ріната Ахметова й команди Гуманітарного штабу прийшов лист подяки від педагогічного колективу школи мистецтв № 5 м. Донецька, який отримав 64 продуктові набори. Із проханням про надання благодійної допомоги до Штабу Ахметова звернулося керівництво школи.
«Адміністрація школи мистецтв № 5 м. Донецька дякує Вам за надану гуманітарну допомогу педагогам і працівникам нашої школи. Бажаємо злагодженій команді БФ «Розвиток України» витримки, оптимізму й миру», — директор школи М. М. Кир’язієв.