Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гуманітарний штаб «Допоможемо» допоміг ІНВХ ім. В. К. Гусака в Донецьку усунути наслідки обстрілів

17.10.2014

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова надав допомогу Інституту невідкладної й відновної хірургії ім. В. К. Гусака в Донецьку, який постраждав від обстрілів. Унаслідок розриву мінометної міни на території Інституту постраждав хірургічний корпус, було вибито вікна. Як каже Леонід Шматько, головний лікар Інституту невідкладної й відновної хірургії ім. В. К. Гусака, лікарі «виявилися незахищеними перед холодами».

Завдяки сприянню Штабу у стислі строки провели заміну 35 віконних блоків, зокрема, зовнішніх відливів, підвіконь і внутрішніх косяків. У будівлі замінили 39 склопакетів. Загальна вартість робіт склала 235 тисяч гривень.

«Під час проведення бойових дій на території інституту розірвалася мінометна міна. На щастя, серед персоналу й пацієнтів постраждалих немає, але внаслідок вибуху були вибиті практично всі вікна, і фактично ми виявилися відкриті будь-яким вітрам і холодам. Власними силами ми змогли тимчасово підручними засобами залатати ушкодження. Але напередодні зими цього мало, — розповів головлікар ІНВХ Леонід Шматько. — Тому звернулися до Фонду Ріната Ахметова, і дуже вдячні, що там відгукнулися на наше прохання, з розумінням поставилися до того, що сталося. Вже другий день тривають роботи: міняють вікна, ставлять склопакети. Зараз ми спокійно можемо дивитися в зиму, запускати котельню, і бути впевненими, що тепло залишиться у приміщенні».

Гуманітарний штаб «Допоможемо» при Фонді Ріната Ахметова працює за чотирма напрямами: евакуація людей із зони військових дій; розміщення переселенців; надання гуманітарної, зокрема, медичної, допомоги; надання адресної допомоги.

При Гуманітарному штабі працює єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти [email protected]. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Нагадуємо, що раніше Гуманітарний штаб при фонді Ріната Ахметова доставив у відділення дитячої онкогематології ІНВХ ім. В. К. Гусака в Донецьку медикаменти, засоби гігієни та дезінфекції на загальну суму приблизно 960 тисяч гривень.