Гуманітарний рейс Ріната Ахметова пройшов усі блокпости українські армії, і в’їхав у Донецьк
26.12.2014
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--5af3a5751a87d9b7925d597c8cf6b7d75221fbaa/4623_0_orig.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%224623_0_orig.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%274623_0_orig.png)
Сьогодні, 26 грудня, станом на 16:00 машини з Гуманітарного рейсу Штабу Ріната Ахметова пройшли останній на шляху прямування в бік Донецька блокпост української армії.
На блокпосту під містом Мар’їнка Донецької області всі 15 машин пройшли митний контроль — всі машини були відкриті, вантаж і всі супровідні документи перевірені.
Нагадаємо, що 15 машин Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова сьогодні вранці виїхали із Дніпропетровська в супроводі ДАІ. Раніше вміст машин було оглянуто представниками ДСНС і ОБСЄ, а також представниками батальйону «Дніпро-1» у присутності представників ЗМІ перед відправленням у Дніпропетровську. Фури були опломбовані. Рейс супроводжується повним пакетом документів.