Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова продовжують отримувати мешканці прифронтової Дружківки

06.08.2023

У Дружківці Донецької області триває видача продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова. Нещодавно до регіону надійшло близько 4,5 тисяч наборів із продуктами першої необхідності від Фонду, і переважна більшість із них призначена для жителів Дружківської громади.

Першочергово допомогу отримують люди з інвалідністю, малозабезпечені сім‘ї, родини з дітьми та інші незахищені категорії населення. Продовольчі набори Фонд надсилає сюди не вперше і не востаннє. Щоразу люди зізнаються, що очікують на цю підтримку, адже вона значно полегшує життя.

Кожний продуктовий набір містить цукор, сіль, борошно, крупу, макаронні вироби, печиво, консервована квасоля, тушковане м‘ясо і паштет і соняшникова олія.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 263 тисячі наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».