«Гуманітарна допомога допомагає людям вижити», – лист із Донецької області
09.02.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--f5569e0f5d0cbd5333119858ce9cea0a73a7c767/2018-02-29765_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-02-29765_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-02-29765_0_orig.jpg)
З 2014 року Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано 12 мільйонів продуктових наборів.
До нас часто приходять листи подяки від простих людей і чиновників. Нещодавно до нас прийшов лист із Чермалика Донецької області від голови сільської ради.