Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Григорій Семенчук про створення проекту «Львів – місто літератури»

20.02.2015

Сайт «Львів – місто літератури» (http://lvivcityofliterature.org.ua/) покликаний стати платформою для обміну інформацією про книговидавничі новини та збору літературних ініціатив. Він також є важливим елементом до отримання нашим містом офіційного статусу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» і входження Львова до мережі Creative cities.

Спеціально для сайту була розроблена інтерактивна мапа львівських бібліотек. На сайті викладено унікальне дослідження письменника та літературознавця Івана Лучука, у якому він розповідає про історію розвитку львівського письменництва і книговидання. У розділі «Історія і постаті» міститься інфомація про осіб і творчі групи, котрі долучилися до становлення літературних надбань Львова.

Також зауважу, що сайт «Львів – місто літератури» двомовний. Меню і публікації англійською дозволять туристам орієнтуватися у літературних маршрутах, що викладені на веб-сторінці. Зокрема, на сайті можна буде прослідкувати за літературними подіями Львова, ознайомитися із місцевими видавництвами, книгарнями та культурними виданнями.

Сайт постійно наповнюватиметься пізнавальними статтями та актуальними новинами про літературну сферу Львова.