Гравці «Шахтаря» про ситуацію на Донбасі
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZOWFI1YzJKcmEzVnJhbkJ5TW05cGRqWjBaRzlqZFROdGNHNTBaeTlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKYmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1qQXhOeTB3TWkweU5UY3dOMTh3WDI5eWFXY3VhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljeU1ERTNMVEF5TFRJMU56QTNYekJmYjNKcFp5NXFjR2NHT3daVU9oRmpiMjUwWlc1MFgzUjVjR1ZKSWc5cGJXRm5aUzlxY0dWbkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yNlQyMzo0NDo0MC41MzhaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--00570e81757e1d93dd8a76b1c78ba9e26fa067f1/2017-02-25707_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-02-25707_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-02-25707_0_orig.jpg)
Футболісти «Шахтаря» прокоментували ситуацію в Авдіївці та Донецьку, закликавши всі сторони до миру.
Тарас Степаненко, півзахисник «Шахтаря»:
– Ми стежимо за ситуацією, яка склалася в Авдіївці, поблизу Донецька і взагалі на всій лінії розмежування. Дуже цим стурбовані. Гинуть люди, руйнуються житлові будинки й забезпечення, що загрожує гуманітарною катастрофою. Упродовж довгого періоду часу люди страждають, і незрозуміло, коли буде мир. «Шахтар» завжди був за мир, тому що ми – команда з Донбасу. І всі ми бажаємо одного: щоб там настав мир. Хочемо, щоб для цього робилися певні дії з обох сторін – все для того, щоб люди не боялися виходити на вулицю і просто жити.
Максим Малишев, півзахисник «Шахтаря»:
– У мене в Донецьку рідні, друзі та знайомі, з якими я спілкуюся. Ситуація критична: дуже сильно стріляють. Останні дні, практично не перестаючи, йде обстріл. Дуже переживаю, тому що всі мої рідні перебувають там. Сподіваюся, що це припиниться найближчим часом. Війна тримає вже стільки часу, і це ненормально. Сторони мають до чогось прийти, щоб настав мир, домовитися про те, щоб перестали страждати звичайні люди. Тому що все це приносить багато смертей, горя й бід… Про це неодноразово говорилося, і я скажу ще: ми дуже хочемо, щоб настав мир. Сподіваємося, що ці слова почують.