Гранти переселенцям і жителям Донбасу від Данської ради у справах біженців
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--32024ba0b8f40e4bd97ded7444d940c03cae8491/2016-07-22585_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-07-22585_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-07-22585_0_orig.jpg)
Як повідомляє Переселенец.UA, Данська рада у справах біженців (Danish Refugee Council) проводить комплексну програму з підтримки внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, які постраждали від конфлікту в Україні і потребують допомоги для відновлення/розширення власного бізнесу.
Головна мета проекту: надання можливості відновлення/стабілізації джерела коштів для існування для ВПО й осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, через надання благодійної допомоги для відновлення/розширення власного мікробізнесу.
Учасники проекту: внутрішньо переміщені особи з районів із нестабільною політичною і військовою ситуацією, які зареєстровані та проживають на території Донецької, Луганської та Запорізької областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.
У межах проекту буде надано 400 грантів у розмірі від $250 до $1000 відновлення/розширення власного бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок ВПО в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування). Грант буде наданий учасникам проекту в разі успішного захисту власної бізнесової ідеї.
Для участі у проекті необхідно заповнити заявку.