«Гаряча лінія» ММК ім. Ілліча прийняла з початку роботи понад 1000 дзвінків від жителів Маріуполя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d8f4cbfc9237df578f4364fb456f0e0e2efabc9a/7010_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%227010_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%277010_0_orig.jpg)
У Маріуполі, крім будівельних робіт у мікрорайоні «Східний», підприємства Групи Метінвест ведуть активну роботу з приймання заяв співробітників і жителів мікрорайону. Так, за словами генерального директора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка, щодня підприємство комісійно розглядає звернення мешканців і приймає рішення про надання допомоги. На сьогодні вже зареєстровано 126 звернень.
«Хочеться вказати на роботу наших співробітників, які є волонтерами Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Вони допомагають у лікарнях міста оперативно розв’язувати всі питання постраждалих, сприяють пацієнтам і лікарям, — підкреслив Зінченко. — Це інженери-конструктори, майстри, сортувальники-здавачі, інженери-технологи. Для містян, які проходять лікування в лікарнях Маріуполя, Гуманітарний штаб закуповує всі необхідні медикаменти й засоби технічної реабілітації».
Також продовжує роботу «гаряча лінія» ММК ім. Ілліча, яка приймає дзвінки від маріупольців. Із початку роботи лінії фахівці взяли прийняли понад 1000 дзвінків, із них 663 — прохання про допомогу в заскленні.