Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова запрошує на тренінг «Прийомне батьківство – батьківство зі свідомою любов’ю»

10.09.2018

Бажання бути батьками, розширити сім’ю, поділитися любов’ю, створити безпечне майбутнє, виховувати та показувати світ… Існує багато різних причин, чому люди вирішують прийняти дитину чи кількох дітей у свою родину. Але є дещо спільне: це рішення назавжди змінює життя і дорослого, і дитини, це шлях тривалістю в життя.
 
Однак процес входження дитини в сім’ю дарує не тільки радість, а й спричиняє сум, викликає не тільки сміх, а й сльози, надає не тільки активність, а й втому. Буває, що любов приходить не відразу, і батьки чекають її, а вона вже є. Часом їм здається, що вони не впораються та ще багато чого…
 
Шановні усиновителі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі! 25 вересня Фонд Ріната Ахметова запрошує вас на тренінг у Києві, де будемо говорити з вами про вас, де створимо власні аутентичні ресурси для наснаги, зупинимо мить, щоб відчути життя! Поговоримо про любов і про те, як її побачити. Створимо намисто життя та вплетемо туди себе й дітей. Тренінг проведе психолог Любов Лоріашвілі.
 
Для участі у тренінгу просимо зареєструватися за номером телефону: (063) 417-11-31. Телефонуйте в будні дні з 9:00 до 18:00. Кількість місць обмежена. Реєстрація до 19 вересня включно.
 
Тож відкладіть усі справи у цей день. Ми будемо раді бачити вас на зустрічі. Із собою просимо взяти добрий настрій, бажання веселитися та спілкуватися.