Фонд Ріната Ахметова влаштував у Черкасах новорічне свято для дітлахів з Маріуполя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6e9278f7a1d5a738dc9497da212e1253ea493a22/photo_2022-12-13_14-56-31.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-12-13_14-56-31.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-12-13_14-56-31.jpg)
Фонд Ріната Ахметова в рамках Акції «Рінат Ахметов — Дітям» влаштував новорічне свято для дітлахів в Черкасах. Учасниками святкового шоу стали діти-переселенці з Маріуполя.
На декілька годин місцевий центр «Я — Маріуполь», де відбувався захід, наповнився казковою атмосферою прийдешніх свят і доброго чарівництва.
Для малечі була організована шоу-програма за участю ельфів, захоплюючі конкурси, квести та інтерактиви, а насамкінець — довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм та отримання подарунків.
Нагадуємо, що цьогоріч подарунки та привітання від Ріната Ахметова отримають понад 90 тисяч дітей у різних куточках України.
Окрему увагу Фонду приділяє хлопцям і дівчатам, які пережили жахіття війни в Маріуполі, а також дітям із прифронтових населених пунктів Донецької області, що сьогодні потребують особливої підтримки та турботи.
Акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це більш ніж 20-річна традиція доброти, підтримки, мотивації і віри в безмежний потенціал дітей. Акція змінює життя дітей на краще, дарує їм віру в дива та надію на світле майбутнє. За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.