Фонд Ріната Ахметова відправив першу партію гуманітарної допомоги до центру «Я — Маріуполь» у Запоріжжі
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--dfac0e7fbbb397ef581e226772fd2b1103a3cadf/photo_2022-07-13_15-24-59.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-07-13_15-24-59.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-07-13_15-24-59.jpg)
Центр підтримки переселенців «Я — Маріуполь» у Запоріжжі було відкрито у травні задля психологічної та гуманітарної підтримки маріупольців. Днями Фонд Ріната Ахметова, який є партнером проєкту, передав до центру першу партію сімейних наборів із засобами гігієни.
«Сьогодні ми отримали допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Дуже вдячні нашим партнерам. Це дійсно та допомога, у якій є необхідність, адже більшість наших мешканців залишилися без нічого», — каже Ірина Коробка, керівниця центру підтримки переселенців «Я — Маріуполь».
До складу гігієнічних наборів увійшли засоби першої необхідності: зубні щітки та паста, туалетне мило, шампунь, гелі для душу та пральний порошок. Допомогу зможе отримати кожна сім'я, яка евакуювалась із Маріуполя. Незабаром набори зможуть отримати маріупольці в центрах у Дніпрі, Києві та Вінниці.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 11 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням: akhmetovfoundation.org/s/9bbd26