Фонд Ріната Ахметова відправив до Одеської області партію обігрівачів
15.02.2023
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZNSGQ2WkdKMmNUQndZbkl5WmpaeWRIbGpOSGhzYjNWeE1UbGhieTlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKbGFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaWNHaHZkRzlmTWpBeU15MHdNaTB4TlY4eE1DMDBPQzAwTXk1cWNHY2lPeUJtYVd4bGJtRnRaU285VlZSR0xUZ25KM0JvYjNSdlh6SXdNak10TURJdE1UVmZNVEF0TkRndE5ETXVhbkJuQmpzR1ZEb1JZMjl1ZEdWdWRGOTBlWEJsU1NJUGFXMWhaMlV2YW5CbFp3WTdCbFE9IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDowMDoyNi4yOTBaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--6c95608638a949366592ac09a37062d38f0bd963/photo_2023-02-15_10-48-43.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2023-02-15_10-48-43.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2023-02-15_10-48-43.jpg)
Фонд Ріната Ахметова передав для переселенців, які знайшли прихисток у Подільську на Одещині, партію обігрівачів. Прилади були направлені до гуртожитків і місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.
Доставлення обігрівачів відбувається в межах логістичного партнерства власним коштом Нової пошти.
Усього в рамках цієї ініціативи Фондом Ріната Ахметова заплановано передати 1000 таких приладів.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2