Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова своєю підтримкою наближає перемогу України

31.03.2022

Фонд Ріната Ахметова робить істотний внесок у підтримку України у боротьбі з агресором. Інформацію про відомі великі фонди та організації, що наближають перемогу своєю підтримкою, зібрав у публікації Гордон.

Видання констатує, що Фонд Ріната Ахметова спільно з бізнесами SCM наразі надіслав понад 600 млн грн допомоги для України та українців і ця сума постійно зростає. В основному це продукти та медикаменти, яких потребують люди в гарячих точках або евакуйовані з них. Фонд передав державним клінікам країни понад півмільйона одиниць медикаментів – анестетики, антибіотики, засоби обробки ран та 63 000 гемоконтейнерів для донорів крові. А також дітям-переселенцям були передані гігієничні набори та обігрівачі.

Загалом продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців.

Також продовжують роботу психологи Фонду Ріната Ахметова. Наразі їхні зусилля зосереджені на підтримці евакуйованих до Запоріжжя маріупольців.

Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн. осіб, із них 3,5 млн були врятовані на Донбасі.