Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова спільно з комбінатом «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав системи резервного живлення у дві запорізькі лікарні

29.07.2022

Фонд Ріната Ахметова спільно з комбінатом «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав до Запорізької міської лікарні №9 та Запорізької лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги системи резервного живлення, які забезпечать безперебійну роботу медичних відділень у разі знеструмлення основної мережі електропостачання. Сумарні інвестиції у проєкт склали 20 млн гривень.

У обох лікарнях роботу систем резервного живлення забезпечуватимуть по два автономні дизельні генератори Darex Energy (виробник – Україна) номінальною потужністю 392 кВт та 250 кВт. 

Це обладнання забезпечить автономність та стабільність роботи систем життєзабезпечення в умовах коливання напруги у центральній електромережі або повного відключення електропостачання. Генератори обладнані системою автоматичного вводу резерву, що дозволяє миттєво переключати об’єкти лікарні на резервне живлення у разі знеструмлення основної мережі.

До нових систем резервного живлення підключать критично важливі відділення лікарень – травматологічне, хірургічне, реанімаційне, а також ключове обладнання – кисневі станції, ангіографи, апарати МРТ, переливання крові, тощо. Безперебійне електроживлення критично важливих медичних об’єктів є запорукою збереження життя пацієнтів.

Нагадаємо, що з 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила майже 15 млн людей. З 24 лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова допомогла вижити понад 3 млн людей. 

Саме об’єднання зусиль дозволяє допомагати мільйонам і бути наймасштабнішою приватною гуманітарною ініціативою. 

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».