Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» і Мінцифри представили унікальний освітній проєкт із зірками футболу

06.04.2020

Фонд Ріната Ахметова і ФК «Шахтар» спільно з Міністерством цифрової трансформації України представили мотиваційний проєкт «Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту».

Мета серіалу – допомогти дітям під час карантину займатися фізкультурою. А також мотивувати школярів, ізольованих від колективів, до індивідуальних занять спортом та здорового способу життя.

Проєкт являє собою серіал із 12 роликів для YouTube. Їхні головні герої – зірки ФК «Шахтар» Андрій Пятов і Сергій Кривцов. Ведучі – зірки гумористичного проєкту «Мамахохотала-шоу» Олег Маслюк та Євген Янович.

«В умовах карантину потрібно бути особливо уважними до свого здоров'я. І спільний проєкт Фонду, ФК «Шахтар» і Мінцифри не просто закликає школярів до цього, він залучає. «Діджитал-Фізкультура» –  зірковий формат, оскільки в ньому беруть участь зірки спорту Андрій Пятов і Сергій Кривцов. І до них приєдналися зірки телебачення – ведучі гумористичного шоу «Мамахохотала» Олег Маслюк і Женя Янович. Саме ця блискуча четвірка зробила серіал крутим за контентом і дуже легким, веселим за формою. Діти стають безпосередніми учасниками того, що відбувається. Крім того, на них чекають челленджі та флешмоби від Андрія Пятова і Сергія Кривцова. Переможці отримають спортивні призи. Дивіться, беріть участь і бережіть своє здоров'я на карантині», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду на презентації серіалу в Кабінеті Міністрів.

Разом зі спортивними кумирами діти зможуть зробити  зарядку, спробувати  цікаві вправи. І одночасно отримати нові знання. Андрій Пятов і Сергій Кривцов поділяться лайфхаками і підкажуть, як правильно підібрати режим харчування та відпочинку. Порадять, як позбутися шкідливих звичок і продемонструють, що за межами світу гаджетів є багато нового і цікавого. Унікальність проєкту в тому, що весь серіал із 12 і 40 роликів вдалося створити тільки за 24 години!

«Такі онлайн-заняття сьогодні необхідні як ніколи. Ми повинні підтримувати фізичну форму і намагатися мотивувати людей це робити. Тому що спорт – це здоров'я, зміцнення імунітету. А сьогодні імунітет – це найголовніше», – зазначив капітан «гірників» Андрій Пятов.

«Сьогодні неможливо поодинці змінити ситуацію в Україні. Але можна об'єднати зусилля для того, щоб змінити ставлення до подій. Вірю, що наш спільний проект буде саме таким інструментом», – зазначила Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

Уроки будуть опубліковані на YouTube-каналах і  сторінках Фонду Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» у соцмережах і на порталі «Дiя. Цифрова освiта» Мінцифри. Крім того, найближчим часом на сторінці Фонду в Facebook відбудуться онлайн-трансляції мотиваційних зустрічей із зірками ФК «Шахтар».

 

Раніше Фонд Ріната Ахметова у співпраці з Мінцифрою створили освітній серіал для педагогів «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Він дозволяє освоїти всі доступні алгоритми, що допоможуть вибудувати правильну й ефективну роботу з учнями та батьками на період карантину. Цикл відеокурсів розміщено на сторінці Фонду Ріната Ахметова в Facebook і на Youtube-каналі.