Фонд Ріната Ахметова розширює масштаби та географію допомоги: перша партія продуктових наборів прибула до центру «Я — Маріуполь» у Чернівцях
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--2dd6d3bbe46623807834d1b6505a5c728542d108/photo_2022-10-13_09-47-33.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-10-13_09-47-33.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-10-13_09-47-33.jpg)
Фонд Ріната Ахметова продовжує розширювати масштаби та географію допомоги для переселенців. Днями Фонд у рамках партнерства з центрами «Я — Маріуполь» передав до Чернівців першу партію гуманітарної допомоги.
Маріупольці, які через війну переїхали до обласного центру, отримали 1200 продуктових наборів. У кожен набір входять найнеобхідніші, поживні та ситні продукти: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.
Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2