Фонд Ріната Ахметова розпочинає співпрацю з центрами підтримки переселенців «Я — Маріуполь»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--040d9321c45e246712df222ca53e4bce55a40e82/photo_2022-07-11_13-19-05.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-07-11_13-19-05.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-07-11_13-19-05.jpg)
Фонд Ріната Ахметова розпочинає співпрацю з центрами підтримки переселенців «Я — Маріуполь» у Запоріжжі, Дніпрі, Києві та Вінниці.
Мета співпраці — допомогти маріупольцям якнайскоріше адаптуватися до нових умов життя в незнайомому місті. Звернувшись до центрів «Я — Маріуполь», переселенці можуть отримати широкий спектр послуг, зокрема гуманітарну, юридичну, соціальну та психологічну допомогу.
«Маріуполь — це світова трагедія і світовий приклад героїзму. Для мене Маріуполь був, є й буде завжди українським. Сьогодні весь наш бізнес, усі наші підприємства сконцентровані тільки на одному — допомагати людям вижити, робити все, щоби вони не залишилися віч-на-віч із бідою. І все, що в моїх силах, я роблю й буду для цього робити»», — підкреслив Засновник Фонду Рінат Ахметов.
Основними напрямами співпраці стануть гуманітарна та психологічна допомога мешканцям Маріуполя. З дорослими та дітьми працюватимуть фахівці з кризової психології та подолання травматичного досвіду. Від початку війни психологічну допомогу від Фонду Ріната Ахметова вже отримали 88 тис. жителів України. Задля цього 250 психологів пройшли навчання Фонду з курсу «Травма війни».
Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 11 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням bit.ly/3awFNQK
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».