Фонд Ріната Ахметова розкрив секрети успіху вихованцям інтернатів на Донбасі
28.12.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--51a9a6fda9f93a90cdd8154054db798288f47dc0/iblock-d30-d30faacb93ecd4befdc6e785b44c9de9.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-d30-d30faacb93ecd4befdc6e785b44c9de9.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-d30-d30faacb93ecd4befdc6e785b44c9de9.jpg)
«Акція «Рінат Ахметов – дітям!» продовжує допомагати дітям повірити в диво та власні сили. Щоби вони розкрили свої таланти, амбасадор Акції – відома телеведуча каналу «Україна» Марина Кухар відвідала Слов’янську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 41.
Зустріч почалася з мотиваційної лекції. Марина Кухар розкрила дітям формулу успіху.
![](/ckeditor_assets/old_site/19350/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F203.jpg)
«Секрет успіху. Головне – це любов до людей, що навколо, і своєї справи. Друге – це віра. Потрібно бути впевненим у тому, що ви робите правильно. І третє – мета. Без неї неможливо досягти здійснення бажань», – розповіла Марина Кухар.
Слова телеведучої змогли зворушити серця дітей. Вони активно відповідали на її запитання, демонстрували свої таланти.
«Мені б хотілося, щоби через 18 років ви сказали: «Завдяки акції «Рінат Ахметов – дітям!» я відкрив свій талант – свою суперсилу», – зазначила Марина Кухар насамкінець заходу.
![](/ckeditor_assets/old_site/19350/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F202.jpg)
Усім дітям, які прийшли на зустріч, вручили солодкі подарунки та набори розвивальних ігор,що допоможуть їм розкрити свій талант.
«Діти від 12 до 17 років уже сьогодні замислюються: куди йти далі вчитися, як починати будувати своє життя. Тому цікаві мотиваційні зустрічі з дорослими людьми, які за загальним визнанням домоглися успіху в житті, можуть стати добрим стимулом для розвитку підлітка. У цих заходах взяли участь 500 дітей. Тому можна бути впевненим: завдяки нинішній Акції діти зрозуміють, що в кожного з них є талант-суперсила, і цей талант потрібно розвивати кожен день», – пояснила Юлія Малич, менеджер проектів Фонду.
Цього року подарунки від Ріната Ахметова отримають приблизно 100 000 дітей.
![](/ckeditor_assets/old_site/19350/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F.jpg)
Крім того, у межах Акції з 2001 року допомогу Ріната Ахметова одержали понад 50 дитячих будинків сімейного типу, зокрема й на придбання житла. Також українським благодійником була надана матеріальна допомога лікарням та інтернатним закладам.