Фонд Ріната Ахметова привітав медиків Миколаєва з професійним святом
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ff58f4259299cd2b971bed843891cc982d0eba2a/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0_1200%D1%85628%20%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%2007-26-2.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22Zaglavnaya+sayta_1200h628+shablon+07-26-2.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%2597%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BD%25D0%25B0%25D1%258F%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%25D0%25B0_1200%25D1%2585628%2520%25D1%2588%25D0%25B0%25D0%25B1%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25BD%252007-26-2.png)
Цьогоріч День медичного працівника наша країна вперше відзначає 27 липня. Вітати медиків — добра традиція Фонду Ріната Ахметова. Напередодні свята Фонд завітав до Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги.
Медичні працівники України відважно б’ються на власній передовій: рятують життя, лікують, відновлюють здоров'я людей. Щоби підтримати медиків, Фонд подарував лікарні сучасні кавоварки, запас кави та кулери для води, а також медичний одяг.
«У кожної професії має бути особливий день для вшанування її представників як фахівців. У нас є своє свято, завдяки якому ми даємо зрозуміти молоді, що це важлива професія, а вже літнім медичним працівникам — що вони обрали правильну професію. Це своєрідний підсумок того, що ми зробили, могли і можемо зробити. Це спонукає нас розвиватися і становитися кращими», — ділиться Олександр Дем’янов, директор лікарні, Заслужений лікар України.
У лікарні Миколаєва працює 40 Заслужених лікарів та 5 Заслужених працівників здоров’я, є у персонала і низка інших почесних відзнак від країни. Професіоналізм цих людей не підлягає сумніву, а мужність варта визнання. У перші місяці повномасштабної війни медики тут несли таке навантаження, на яке не розрахований заклад, але витримали всі виклики.
«Робота частково рятувала, ти у неї занурювався і менше думав про те, що відбувається навколо. Але так, було страшно — я нормальна людина, яка боїться за своє життя... Я дуже гордий, що хтось цінує нашу працю. Це підбадьорює, додає мотивацію», — згадує найважчі дні Дмитро Федоренко, лікар-анестезіолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відзначений Орденом за мужність III ступеня.
Як і всі українці, працівники лікарні вірять у перемогу та мріють про завершення війни та повернення до мирного життя.
«Хочу, щоб закінчилася війна, стало тихо і перестали вмирати наші хлопці», — каже Анна Ястребова, старша медична сестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії, Заслужена працівниця охорони здоров’я.
Україна єднається у боротьбі з ворогом та підтримці тих, хто потребує її найбільше. Медики України щодня рятують життя та здоров’я людей. Фонд підтримує медичних працівників та найнезахищеніших українців — з 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.
Наближаємо Перемогу разом!