Фонд Ріната Ахметова привітав із прийдешніми святами дитячий будинок сімейного типу Молярів
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ea592a58b6b56ade1d3319baed85d382c40a4034/photo_2022-12-12_10-03-31.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-12-12_10-03-31.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-12-12_10-03-31.jpg)
Фонд Ріната Ахметова продовжує традиційну естафету новорічних привітань для дітей. З подарунками та приємними сюрпризами Фонд завітав на Київщину, де мешкають давні друзі Фонду — ДБСТ Молярів. Уже багато років Андрій та Наталія Моляри змінюють долі дітей, дарують їм тепло та любов, створюють сімейні традиції на все життя.
Протягом багатьох років у рамках Акції «Рінат Ахметов — Дітям» привітання зі святами отримують від Фонду вихованці дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів.
На хлопчиків та дівчат очікував калейдоскоп позитивних емоцій, як від отриманих гостинців, так і цікавих активностей від Фонду. Справжньою несподіванкою став майстер-клас по розпису подушок, а ще одним приємним доповненням до свята — зручні та яскраві рюкзаки, які подарував Фонд Ріната Ахметова.
«Дякуємо Рінату Ахметову та команді Фонду, які завжди вміють дивувати та підтримувати», — подякували батьки-вихователі.
Акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це наймасштабніша новорічна акція в країні, багаторічна й безперервна традиція добра й особистої участі Ріната Ахметова в долях дітей. За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.