Фонд Ріната Ахметова провів урок з безпеки на дорозі та подарував світловідбивні браслети дітям-переселенцям з Маріуполя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--7e337967819d13d93ce9e2a40bf906dd7e02c6d6/photo_2023-02-22_10-28-33.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2023-02-22_10-28-33.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2023-02-22_10-28-33.jpg)
Фонд Ріната Ахметова провів відкритий урок для дітей-переселенців із Маріуполя щодо безпеки руху пішоходів, зокрема в темний час доби. Наприкінці заходу кожен з учасників отримав від Фонду світловідбивний браслет, який допоможе водіям завчасно побачити дітей на дорозі.
Місцем проведення уроку став столичний центр «Я — Маріуполь», куди завітали близько півсотні дітей віком від 8 до 14 років. На хлопців і дівчат, окрім пізнавальної частини, очікувала велика кількість активностей: тематичних загадок, руханок і інших цікавих занять.
Справжнім сюрпризом для юних учасників заходу став візит акторів у образах відомих кіноперсонажів. Вони в ігровій формі розповідали дітям про особливості поведінки поблизу проїжджої частини, небезпечні дорожні ситуації, а також про те, як впливає на безпеку пішоходів використання світловідбивних елементів.
«Малечі було дуже цікаво! Насправді це дуже корисно й пізнавально. Я, зі свого боку, мала можливість зайвий раз ці всі правила повторити. Дякую вам!» — поділилася 14-річна Варвара.
За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.