Фонд Ріната Ахметова продовжує допомагати переселенцям із Маріуполя
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZhak5rWlRacmRYZGtPSFJ2YW1nek5XVnVZVFJuZUcxamNHZGxlQzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NJQnhHbHViR2x1WlRzZ1ptbHNaVzVoYldVOUlscGhaMnhoZG01aGVXRWdjMkY1ZEdGZk1USXdNR2cyTWpnZ01qSXRNRE10TXpBdE1pNXdibWNpT3lCbWFXeGxibUZ0WlNvOVZWUkdMVGduSnlWRU1DVTVOeVZFTUNWQ01DVkVNQ1ZDTXlWRU1DVkNRaVZFTUNWQ01DVkVNQ1ZDTWlWRU1DVkNSQ1ZFTUNWQ01DVkVNU1U0UmlVeU1DVkVNU1U0TVNWRU1DVkNNQ1ZFTUNWQ09TVkVNU1U0TWlWRU1DVkNNRjh4TWpBd0pVUXhKVGcxTmpJNEpUSXdNakl0TURNdE16QXRNaTV3Ym1jR093WlVPaEZqYjI1MFpXNTBYM1I1Y0dWSklnNXBiV0ZuWlM5d2JtY0dPd1pVIiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDoyMjo0Ny4yOTZaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--50b5a37e06e055765180bf439fa183a7541dbc7a/%D0%97%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0_1200%D1%85628%2022-03-30-2.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22Zaglavnaya+sayta_1200h628+22-03-30-2.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%2597%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25BD%25D0%25B0%25D1%258F%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%25D0%25B0_1200%25D1%2585628%252022-03-30-2.png)
Фонд Ріната Ахметова надіслав партію продуктових наборів до Зеленого центру Метінвест Запоріжжя. Гуманітарну допомогу отримають маріупольці, які евакуювалися до Запоріжжя. До складу наборів входять продукти першої необхідності: борошно, макарони, цукор, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.
– У цей нелегкий час ми долучилися до процесу допомоги Фонду Ріната Ахметова. Нам довелося змінити профіль нашої роботи та сконцентруватися на допомозі людям, які опинилися у такій складній ситуації. Ми допомагаємо переселенцями з різних областей та міст, у тому числі евакуйованим маріупольцям, – розповів Олександр Балаба, керівник філії громадського союзу Зелений центр Метінвест Запоріжжя.
Загалом продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців.
Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн. осіб, із них 3.5 млн. були врятовані на Донбасі.