Фонд Ріната Ахметова подарував дітям-переселенцям з Маріуполя новорічний майстер-клас у Черкасах
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--d83e3604e63193b1e077c2f28ff905142c289f43/photo_2022-12-20_11-50-52.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-12-20_11-50-52.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-12-20_11-50-52.jpg)
Новорічний автобус Фонду Ріната Ахметова подорожує Україною, даруючи свято та підтримку дітям, які вимушено залишили свої домівки через війну. Днями автобус дістався Черкас, де команда Фонду влаштувала веселий святковий майстер-клас для дітлахів з Маріуполя.
У рамках новорічної Акції «Рінат Ахметов — Дітям» та співпраці з центрами підтримки переселенців «Я — Маріуполь» Фонд Ріната Ахметова подарував маленьким маріупольцям майстер-клас із виготовлення новорічних масок та масок супергероїв.
Хлопчики та дівчата самостійно обирали кольори для своїх масок та оздоблювали їх прикрасами: сніжинками, блискітками тощо. Протягом усього майстер-класу дітлахи охоче спілкувалися, жартували та сміялися, отримуючи неабияке задоволення від процесу творчості.
Нагадуємо, що цьогоріч подарунки та привітання від Ріната Ахметова отримають понад 90 тисяч дітей у різних куточках України. За час проведення цьогорічної Акції Фонд вже влаштував святкові шоу та передав подарунки дітям у Києві, Чернівцях, Черкасах, Івано-Франківську та Запоріжжі.
Окрему увагу Фонду приділяє хлопцям і дівчатам, які пережили жахіття війни в Маріуполі, а також дітям із прифронтових населених пунктів Донецької області, що сьогодні потребують особливої підтримки та турботи.
Акція «Рінат Ахметов — Дітям» — це більш ніж 20-річна традиція доброти, підтримки, мотивації і віри в безмежний потенціал дітей. Акція змінює життя дітей на краще, дарує їм віру в дива та надію на світле майбутнє. За програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 мільйонів дітей України.