Фонд Ріната Ахметова підтримав навчальний захід Мінсоцполітики для працівників служб у справах дітей
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--fa1bf35edc2f146cd9b9fab24f6eaae3ff391211/iblock-4e1-4e197e864d2d55d1adba110063beb2b1.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-4e1-4e197e864d2d55d1adba110063beb2b1.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-4e1-4e197e864d2d55d1adba110063beb2b1.jpg)
З 12 по 14 вересня в Києві проходив триденний навчальний семінар із підвищення кваліфікації працівників служб у справах дітей обласних, Київської міської, районних у м. Києві державних адміністрацій, який проводило Міністерство соціальної політики України. Тема заходу: «Забезпечення прав та найкращих інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, при влаштуванні їх на виховання в сім’ю (усиновлення, опіка, ПС, ДБСТ)».
Спеціалісти програми «Сирітству – ні!» також узяли участь у навчанні.
«Фонд Ріната Ахметова в рамках реалізації програми «Сирітству – ні!» підтримав навчальний захід Мінсоцполітики для працівників служб у справах дітей. Останнім часом точаться багато розмов про такі форми сімейного виховання, як прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. Фонд у тому числі зіткнувся із запитаннями від прийомних батьків та батьків-вихователів щодо змін у законодавстві», – розповіла керівник програми «Сирітству – ні!» Євгенія Рзаєва.
Представники Мінсоцполітики прокоментували останні зміни в законодавстві, поділилися найближчими планами. Як і раніше, пріоритетом і держави, і громадськості повинно бути забезпечення прав та найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також перед спеціалістами служб у справах дітей виступила координатор психологічної служби Фонду Ріната Ахметова Марина Сорокіна, яка провела заходи щодо профілактики емоційного вигорання фахівців.
Це навчання було дуже корисне як для працівників служб у справах дітей, так і для спеціалістів програми «Сирітству – ні!» Тож принагідно хочемо висловити подяку Міністерству соціальної політики України, а також спеціалістам обласних служб у справах дітей за тісну та плідну співпрацю.