Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова передав тисячу продуктових наборів для мешканців міста-героя Бучі 

12.04.2022

Буча та її мешканці стали одним із символів незламності, стійкості та нескореності духу всього українського народу. Розуміючи критичну гуманітарну ситуацію у місті, Фонд Ріната Ахметова за першої нагоди передав тисячу продуктових наборів для жителів Бучі — міста-героя України.

– Сьогодні Фонд Ріната Ахметова передав для мешканців нашої громади тисячу продуктових наборів. Ми їх уже відвантажили та почали безпосередньо передавати людям. У цих наборах є все необхідне: продукти довготривалого зберігання, тушковане м’ясо, макарони тощо, – розповідає Тарас Шаправський, секретар Бучанської міської ради.

Він вказав на те, що від початку повномасштабної війни мешканці громади залишилися у повній ізоляції, зокрема були порушені логістичні ланцюжки й люди фактично залишилися без продуктів харчування. 

– Хочу подякувати нашим партнерам, зокрема Фонду Ріната Ахметова за те, що піклується, дбає про людей, не забуває та надає найнеобхідніше у скрутний час. Саме у цей час, друзі й пізнаються у біді, – каже Тарас Шаправський. 

Загалом набори виживання від Фонду Ріната Ахметова вже отримали понад 6,5 тисяч жителів Київської  області. 

Усього продуктові набори від Фонду отримають 200 тисяч українців. Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн осіб, із них 3,5 млн були врятовані на Донбасі.