Фонд Ріната Ахметова передав допомогу мешканцям Сходу України
27.03.2022
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--34232db52eff013b8d816d027fa7a2aa4d2db394/%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%2022-03-27%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22pokrovsk+22-03-27+sayt.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2581%25D0%25BA%252022-03-27%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582.png)
Понад 2700 продуктових наборів доставив Фонд Ріната Ахметова до Покровська. Гуманітарна допомога призначена для евакуйованих у Краматорський район людей з гарячих точок сходу України.
Ми приїхали по допомогу, яку надав Рінат Ахметов. Допомагають у таку скрутну ситуацію, під обстрілами. Люди голодують і дістати продукти зараз дуже тяжко, - розповів Олександр, представник Краматорського району.
Загалом продуктову допомогу Фонду отримає 200 000 українців.