Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова передав до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» новий продовольчий вантаж

10.12.2022

Попри постійні обстріли Запоріжжя, у місті досі проживає велика кількість переселенців зі сходу країни, а також тимчасово окупованих районів області. Уже протягом восьми місяців вони отримують гуманітарну підтримку від Фонду Ріната Ахметова, яка системно направляється до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя».

Нещодавно до офісу громадської спілки, яка за цей час перетворилася на справжній гуманітарний хаб, Фонд передав нову партію допомоги — майже тисячу наборів із продуктами першої необхідності.

До кожного переданого набору входять продукти з тривалим терміном зберігання: це макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Нагадаємо, що офіс громадської спілки працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 5. Із собою потрібно мати тільки паспорт або довідку ВПО.

Від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже доставив до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» понад 36 тисяч продуктових наборів.

Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2