Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова передав до Бахмутського району продукти та таблетки для очищення води

10.03.2023

Фонд Ріната Ахметова передав до Бахмутського району майже 4 тисячі продуктових наборів, до яких увійшли таблетки для знезараження води. Гуманітарна допомога була направлена до прифронтових населених пунктів, зокрема Торецька, Званівки та Сіверська.

Подекуди, через відсутність централізованого водопостачання, місцеві жителі вимушені використовувати альтернативні джерела отримання води. Проте не завжди ця вода є безпечною для споживання.

Аби допомогти людям, до кожного переданого продовольчого набору Фонд помістив спеціальні таблетки, які здатні очистити приблизно 30 літрів води, зробивши її придатною для пиття та приготування їжі.
 
Загалом від початку повномасштабної війни Фонд передав понад 178 тисяч наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

За цей час Фонд Ріната Ахметова передав понад пів мільйона продуктових наборів для жителів 22 областей України. Усього з 24 лютого 2022 року для мешканців України буде передано 800 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.