Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова передав 1,1 тисячі продуктових наборів для мешканців Оболонського району 

20.05.2022

Тисячі людей, рятуючи власні життя від жахливих наслідків війни, переїхали до Києва. Для когось місто вже стало другим або навіть третім новим домом. З перших днів війни Фонд Ріната Ахметова допомагає людям, які найбільше цього потребують, зокрема внутрішньо переміщеним особами. 

Сьогодні отримати продуктові набори від Фонду можуть найвразливіші категорії переселенців, які зареєструвалися у столиці. Для цього необхідно звернутися до районних терцентрів соцзахисту. Йдеться насамперед про людей похилого віку, людей з інвалідністю, одиноких та багатодітних матерів.

Для них Фонд відправив чергову партію гуманітарної допомоги. Цього разу понад 1,1 тисячі наборів із продуктами першої необхідності були доставлені до територіального центру соціального захисту Оболонського району. 

До складу наборів увійшли: макаронні вироби, згущене молоко, борошно, макароні вироби, цукор, пшенична крупа, а також консервоване тушковане м‘ясо.

Загалом до Києва Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 42,7 тисяч продуктових наборів. Усього такі набори від Фонду отримають 200 тисяч людей.

Нагадуємо, що з першого дня повномасштабної війни гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 млн українців. Більше 1 млн із них було охоплено допомогою Фонду, решта - бізнесами SCM.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мійльйонам осіб.