Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова надасть допомогу лікарні «Охматдит»

09.07.2024

Цинічний та жорстокий ракетний удар по національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», який здійснили російські військові 8 липня 2024 року, шокував Україну та світ. Фонд Ріната Ахметова підтримує країну і надає допомогу лікарні.

Найближчим часом Фонд готовий закупити та передати «Охматдиту» два реанімобілі (автомобілі швидкої допомоги).

Також Фонд готовий забезпечити «Охматдит» та його пацієнтів апаратами для гемодіалізу (процедури заміщення функції нирок). Ці апарати допоможуть зберегти здоров’я і життя маленьких пацієнтів, які лікувалися у нині зруйнованій будівлі і продовжують боротьбу за своє життя в інших лікарнях країни.

Наразі ми продовжуємо визначати потреби у тісній співпраці із керівництвом «Охматдиту». Подробиці згодом.

Крім того, ми готові допомагати постраждалим: Фонд системно надає допомогу людям з усієї країни, які зазнали поранень та травм внаслідок російських обстрілів. Це лікування, фізична та психологічна реабілітація, а також психологічна допомога.

Пишіть у месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU або телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 509 001 (лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9 до 18).

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування та реабілітації понад 11 тисячам українців.

Бізнес Ріната Ахметова долучився до допомоги лікарні "ОХМАТДИТ".

Так, банк ПУМБ перерахував 3 млн грн до збору на подолання наслідків удару по лікарні благодійному фонду "Таблеточки". По 1 млн грн надали ЦУМ та компанія "Лемтранс".

Енергетики ДТЕК вже працюють над встановленням тимчасових трансформаторних підстанцій на території лікарні, які були зруйновані російською ракетою. Це дозволить забезпечити лікарів та дітей постійним джерелом енергії.

ФК "Шахтар" надасть матеріальну та іншу необхідну допомогу родинам із дітьми, які постаждали від ракетного удару по лікарні.