Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям відновитися після поранень та травм війни

20.03.2023

Війна травмувала не лише дорослих, а й дітей. Їм доводиться переживати біль, страх та смуток, про які вони не мали б дізнатися у цьому віці.

Фонд Ріната Ахметова багато років підтримує дітей. Зокрема, безкоштовно реабілітує поранених хлопчиків та дівчат. 

Наразі триває перший з цьогорічних курсів реабілітації у рамках проєкту «Рінат Ахметов — Дітям. Реабілітація поранених дітей». До санаторію на Закарпатті на 12-денний курс відновлення приїхали діти з міст та сіл України, що постраждали від наслідків ракетних ударів.

Програма спрямована переважно на реабілітацію опорно-рухового апарату та психологічну реабілітацію. 
До повномасштабної війни родина Мілани жила в Миколаєві.

Зараз вони переїхали на Черкащину. Мама Мілани, Валерія Фоменко, виховує доньок сама. 

«Мій чоловік загинув. Ми живемо в орендованому житлі. Тому допомога Фонду на реабілітацію молодшої дочки є надзвичайно вагомою для моєї родини. Я хочу подякувати Фонду Ріната Ахметова за можливість приїхати на Закарпаття та пройти курс реабілітації. Для нас із Міланкою це дуже важливо. Також хочу подякувати всьому персоналу санаторію за професійне лікування та індивідуальний підхід до кожної дитини» — говорить вона. 

Проєкт триває: у ньому можуть взяти участь діти віком до 18 років, які отримали фізичні травми або поранення будь-якого ступеня тяжкості під час бойових дій в Україні в період з 24 лютого 2022 року. 

У безкоштовну програму входять: проїзд в обидва боки, проживання та харчування для дитини та одного супроводжуючого дорослого, індивідуальні категорії реабілітації, які залежатимуть від діагнозу та медичних рекомендацій після повного обстеження дитини.

Подробиці та уточнення — за безкоштовним номером 0 (800) 509 001.

Загалом в рамках проєкту курси реабілітації пройшли 144 дитини.

За 17 років за програмою «Рінат Ахметов — Дітям» підтримку отримали понад 5 млн дітей.