«Фонд допомагає нам не помилитися»: учасниця Акції «Рінат Ахметов – Дітям!» про пошук суперсили та вибір професії
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--5abdab9a2eab5f1d48dece370fb5f4bc7f9f1a13/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%80%D1%83%D0%BA_09.10_%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22Bezruk_09.10_na+sayt.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%2591%25D0%25B5%25D0%25B7%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25BA_09.10_%25D0%25BD%25D0%25B0%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582.jpg)
15-річна Анастасія Безрук виросла без батьків. Маму і тата їй замінили вихователі. Через два роки дівчина покине стіни закладу та буде змушена самостійно влаштовувати своє життя.
– Ніхто не знає, що нас чекає в майбутньому. Іноді це лякає, – зізнається Настя.
За її словами, багато дітей, які зростають у дитячому будинку, не можуть визначитися з професією, котра буде їх годувати, і від цього страх перед дорослим життям тільки збільшується.
Маріупольська школа-інтернат № 2, де навчається Анастасія, стала учасником проекту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це мотиваційні зустрічі, які допомагають дітям повірити в себе, знайти свій талант і вибрати професію.
У грудні 2019 року в рамках Акції «Рінат Ахметов – Дітям!» відбувся новий цикл мотиваційних зустрічей. Цього разу він пройшов у новому форматі, що включав лекції амбасадорів Фонду та роботу на «тренувальних станціях» із популярних професій. Діти отримали можливість спробувати себе в ролі фотографа, медика, відеоблогера, баристи й перукаря-стиліста.
– Це дуже цікаво та корисно. Фонд допомагає нам не помилитися у виборі професії, тому що дуже важливо в майбутньому знайти роботу, яка буде приносити не тільки гроші, але й задоволення, – каже Настя Безрук.
«Рінат Ахметов – Дітям!» – наймасштабніша новорічна акція в країні, багаторічна та неперервна традиція добра й особистої участі Ріната Ахметова в долях сотень тисяч хлопчиків і дівчаток. Тільки з 2014 року учасниками Акції стали 700 000 дітей.