ФК «Шахтар» розмістив логотип Гуманітарного штабу на формі гравців
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--48fc1184449cf05824cb7b85cc123f2c6e16ccb8/728_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22728_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27728_0_orig.jpg)
Починаючи з матчу із «Чорноморцем» (13 вересня) футболісти виходитимуть на поєдинки у футболках із логотипом «Допоможемо» — на підтримку Гуманітарного штабу при Фонді Ріната Ахметова. Символіку розмістять на лівому плечі екіпіровки чемпіонів України.
«Шахтар» продовжує активно допомагати жителям Донбасу, постраждалим унаслідок бойових дій. Мірча Луческу й футболісти вже підтримали дітей, які тимчасово розмістилися в таборах Бердянська, передали необхідні медикаменти малюкам у Харкові, допомогли школярам-переселенцям у Бердянську та Маріуполі.
Співробітники ФК «Шахтар» підключилися до роздавання допомоги жителям Донецька з Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова. Наразі вдалося передати людям більше 20 000 продуктових, гігієнічних і дитячих наборів.