Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Фестиваль сучасного мистецтва «Terra Futura»-2014 представляє: «Внутрішня країна»

14.11.2014

 
Запрошення на прес-конференцію
 
18 листопада 2014 р. (вівторок) о 13.00 відбудеться прес-конференція ХІІ фестивалю сучасного мистецтва «Terra Futura». 
Місце проведення - КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ "КОНГРЕС" (Конгрес-хол), вул.Радянська, 7
 
Фестиваль сучасного мистецтва «Terra Futura» проводиться з 2002 року (щорічно). Кожен рік фестиваль обирає певну тему, з якою працює, залучаючи митців різних жанрів – візуальне мистецтво, театр/перфоманс, музика. В першу чергу фестиваль намагається працювати з актуальними темами, створювати не лише можливість для демонстрації мистецьких робіт, але й публічну дискусію, що дозволяє авторам вступати в діалог з аудиторією на різних рівнях. І саме цю концепцію планується втілювати у 2014 році, взявши за основу тему «Внутрішня країна». Арт-проекти, які створюватимуться в межах або спеціально для фестивалю митцями з різних регіонів України, досліджуватимуть культурні, соціологічні та історичні коди повсякденного життя та їх репрезентацію у побутовій культурі, інтер’єрах помешкань, звичаях мешканців різних регіонів України. Отже, фактично, цьогорічна «Terra Futura» буде дослідженням, яке привертатиме увагу до теми самоідентифікації – цивілізаційної, європейської, ентнонаціональної.
 
Фестиваль складатиметься з чотирьох блоків:
  • фотографія
  • об’єкти (інсталяції)
  • документальний театр
  • відео (короткий метр та відеоарт)
  • Кожен блок супроводжуватиметься публічними презентаціями та відкритими дискусіями і матиме власні мистецькі та концептуальні особливості
 
У фестивалі візьмуть участь автори з різних регіонів (Херсон / Миколаїв / Одеса / Харків / Львів / Київ / Крим), які почнуть працювати у Херсоні з 17 листопада. Фінальна виставка (22 листопада у ТРЦ «FABRIKA», FACTORIA – ВДНХ) стане підґрунтям для дискусії щодо спільних та унікальних рис різних регіонів, пошуку того, що об’єднує нас, українців. 
 
Під час прес-конференції відбудеться спілкування з організаторами та учасниками фестивалю, буде оголошено програму подій.
 
З питань акредитації звертатися:
Юлія Манукян
тел. 066 230-87-44

 

Проект реалізується за підтримки Програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»