Екстраординарні Вітя і Соня чекають на тепло сім’ї
28.09.2019
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--e797e45dafb1a2386c184c45968116880022024c/iblock-ed9-ed9e3b40ecbc50f61ff77f76329b0d4d.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-ed9-ed9e3b40ecbc50f61ff77f76329b0d4d.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-ed9-ed9e3b40ecbc50f61ff77f76329b0d4d.jpg)
З дітьми знімальна група програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» познайомилася під час зйомок на Дніпропетровщині. 10-річні Віктор та Софійка підкорили серця наших спеціалістів своїми яскраво індивідуальними якостями характеру. Сьогодні ми розповімо про них більше з надією, що братик і сестричка дуже швидко опиняться у новій дружній сім’ї.
Вихователька, яка працює з дітьми, розповіла про дітей досить цікаві факти:
«Віктор дуже сімейний хлопчик. Дитина добре знає, що таке бути в родині, відповідно дуже потребує таких стосунків. А ще він допитливий, знає усі казки. Серед однолітків це найактивніша дитина – танцює, співає, завжди бере участь у всіх шкільних заходах. Вітя потребує ласки, піклування, уваги, йому необхідна присутність родини. Під час відпочинку у літньому таборі цей талановитий хлопчик виборов титул «Містер табору»».
![](/ckeditor_assets/old_site/19554/%D0%B2%D1%8B%D0%BD.jpg)
У такого харизматичного хлопчика не менш яскрава сестричка Софійка. Про неї наші спеціалісти теж довідалися цікавинок.
«Софійка обожнює брати участь у різних виставах, казках. Зокрема, у казці «Рукавичка» виконувала роль лисички-сестрички. Дівчинка турботлива, часто допомагає і дорослим, і дітям. Якщо їй щось не подобається, стає таким собі їжачком, а потім трохи заспокоїться, подумає і погоджується, зі словами: «Ну добре, я зроблю це!» Подобається їй заняття іпотерапією, має улюбленого коня на прізвисько Бублик. Дуже любить свого брата Віктора, постійно хвилюється за нього, завжди хоче бути поруч з ним. Загалом дуже позитивна, життєрадісна і активна дівчинка», – з любов’ю розповідає про Софійку вихователька.
![](/ckeditor_assets/old_site/19554/%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B0.jpg)
Ми дуже хочемо, аби до Віті та Соні приїхали майбутні тато й мама. Вони теж цього чекають, не втрачають віри.
![](/ckeditor_assets/old_site/19554/9c2eee1697352bf43b555c0a55a0a07a.jpg)
Якщо ви відчуваєте, що маєте бажання здійснити мрію – забрати цих дітей додому, звертайтеся до спеціалістів Служби у справах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації за телефоном: (056) 732-48-70. Зазначимо, що більш детальна інформація про дітей може надаватися тільки кандидатам в усиновлювачі, опікунам, прийомним батькам чи батькам-вихователям.