Дивіться нові відеоролики про дітей із Житомирщини
22.08.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--1f04103016f8cc7ad8e8ece0aea942a12b4dcc65/iblock-7eb-7eb0559847c91c35486e4e9c07b2af43.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-7eb-7eb0559847c91c35486e4e9c07b2af43.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-7eb-7eb0559847c91c35486e4e9c07b2af43.jpg)
У розділі «Відео» на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова з’явилося 7 нових відеороликів. Також вони завантажені й у профілі анкет дітей.
Усі ці хлопчики й дівчатка зараз перебувають в інтернатних закладах Житомирської області, але дуже хочуть зустрітися з майбутніми батьками, які поділяться з ними своєю великою та щирою любов’ю.
Усі ці хлопчики й дівчатка зараз перебувають в інтернатних закладах Житомирської області, але дуже хочуть зустрітися з майбутніми батьками, які поділяться з ними своєю великою та щирою любов’ю.
![](/ckeditor_assets/old_site/18876/22082017.jpg)
Нагадаємо, що більш детальну інформацію про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть отримати від спеціалістів Служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, назвавши їхні коди. По додаткову інформацію слід звертатися за телефоном: (0412) 47-10-97.
Сподіваємося, ці короткі відеоісторії допоможуть майбутнім батькам швидше розгледіти «свою» дитину, а хлопчикам і дівчаткам із сюжетів – знайти люблячу родину.
Сподіваємося, ці короткі відеоісторії допоможуть майбутнім батькам швидше розгледіти «свою» дитину, а хлопчикам і дівчаткам із сюжетів – знайти люблячу родину.