Дивіться нові анкети дітей на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова
02.03.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--54ccdce14985dc2fe8e339725672c8f4ca0dfc57/iblock-3ea-3ea7455138036f020d23cebdaee0b691.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22iblock-3ea-3ea7455138036f020d23cebdaee0b691.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27iblock-3ea-3ea7455138036f020d23cebdaee0b691.jpg)
Спеціалісти Служби у справах дітей Житомирської обласної держадміністрації надіслали на портал «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова 14 нових анкет дітей. Це хлопчики й дівчатка віком від 2 до 17 років. Усі вони зараз виховуються в інтернатних закладах Житомирщини.
Переглянути анкети цих дітей можна, перейшовши за посиланням.
За додатковою інформацією про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації за телефоном: (0412) 47-10-97. Звертайтеся в будні дні з 15.00 до 18.00.
Крім того, спеціалісти служби надіслали дані про влаштованих у родини дітей, анкети яких були розміщені на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова. Двох дітей усиновили громадяни України, а ще двох узяли під опіку іноземці. Тепер 8933 дитини влаштовані в сім’ї завдяки порталу.
Дякуємо спеціалістам Служби у справах дітей Житомирської обласної держадміністрації за оперативність, відповідальність та небайдужість до дитячих доль!
Переглянути анкети цих дітей можна, перейшовши за посиланням.
![](/ckeditor_assets/old_site/18977/02032018.jpg)
За додатковою інформацією про дітей кандидати в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі можуть звертатися до спеціалістів служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації за телефоном: (0412) 47-10-97. Звертайтеся в будні дні з 15.00 до 18.00.
Крім того, спеціалісти служби надіслали дані про влаштованих у родини дітей, анкети яких були розміщені на порталі «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова. Двох дітей усиновили громадяни України, а ще двох узяли під опіку іноземці. Тепер 8933 дитини влаштовані в сім’ї завдяки порталу.
Дякуємо спеціалістам Служби у справах дітей Житомирської обласної держадміністрації за оперативність, відповідальність та небайдужість до дитячих доль!