«Дякую від щирого серця», – лист із Макіївки
28.09.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZhMnRvZVdOa09XRjFaRE5zY0Rkd2RYVTRNSEl5TURGamNqSjBNQzlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKYmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1qQXhOeTB3T1MweU9EUXhPVjh3WDI5eWFXY3VhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljeU1ERTNMVEE1TFRJNE5ERTVYekJmYjNKcFp5NXFjR2NHT3daVU9oRmpiMjUwWlc1MFgzUjVjR1ZKSWc5cGJXRm5aUzlxY0dWbkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yN1QwMDoyMjo1MC40MThaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--c861d04dec8826648695ed0dd2a2dba25d06eb3a/2017-09-28419_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-09-28419_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-09-28419_0_orig.jpg)
На адресу Ріната Ахметова прийшов лист від сім’ї, яка живе в Макіївці Донецької області. Вони отримують допомогу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Для цього вони виїжджають із непідконтрольних територій. Сім’я пише:
Напомним, 28 февраля вооруженные люди заблокировали работу логистического центра Штаба на «Донбасс Арене», а также все 28 пунктов выдачи на неподконтрольной территории. Без гуманитарной помощи остались 500 000 человек.