«Дякую, що не покидаєте нас в цей час», – лист з Донбасу
27.04.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--96c523e1cbb7a54de55bcba8efde70d99bdd1ea9/2018-04-30623_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-04-30623_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-04-30623_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу продовжують надходити листи від мирних жителів Донбасу. Люди дякують Рінату Ахметову за те, що їх не покинули наодинці з бідою.
«Дякую вам, що не покидаєте нас в цей час», – йдеться в листі.
З 2014 року Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано більш ніж 12 мільйонів продуктових наборів.