«Дякуємо за увагу та добру душу», – лист із Гранітного
04.12.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--0828c9b41ba403055a4ba280fcd39f648d2e6bda/2017-12-29093_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-12-29093_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-12-29093_0_orig.jpg)
Село Гранітне Донецької області розташоване на самісінькій лінії фронту. Попри близькість бойових дій там продовжують жити люди – вони потребують допомоги, яку їм привозять волонтери Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Нещодавно до нас прийшов лист із Гранітного. Місцева мешканка дякує за надану допомогу.
З 2014 року Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано більш ніж 11 мільйонів продуктових наборів.