«Дякуємо за допомогу», – жителі прифронтового села
09.01.2018
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--ffbe08f679bd47a0cea6ef837b9ab13faed141ee/2018-01-29475_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-01-29475_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-01-29475_0_orig.jpg)
До Гуманітарному штабу Ріната Ахметова продовжують приходити листи подяки від жителів Донбасу. Нам пишуть практично з кожного населеного пункту. Люди дякують за надану допомогу.
З 2014 року Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон людей. Видано приблизно 12 мільйонів продуктових наборів.