«Дякуємо за допомогу», – лист із Донбасу
18.12.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--1a8c27270db8feff8e5fedaf1de4104b2d7400bb/2017-12-29221_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-12-29221_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-12-29221_0_orig.jpg)
У Гуманітарний штаб Ріната Ахметова постійно приходять листи від простих мирних жителів, яким надавалася допомога. Нещодавно нашим волонтерам передали лист від жителів Волноваського району Донецької області.
З 2014 року Штаб Ріната Ахметова допомагає мирним жителям, які опинилися в зоні воєнного конфлікту на Донбасі. За цей час було врятовано понад мільйон осіб. Видано більш ніж 11 мільйонів продуктових наборів.