Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Дуже вдячні»: перші сім’ї маріупольців отримали ключі від житла у Дніпрі, яке допоміг облаштувати Фонд Ріната Ахметова

28.04.2023

Перші десять сімей з Маріуполя отримали ключі від нового тимчасового житла у Дніпрі — це пілотний проєкт #яМаріупольЖитло для переселенців з міста Марії, партнером якого став Фонд Ріната Ахметова. У першому будинку на 35 квартир оселяться 127 людей. 

У кожної родини — непроста історія про пережите під час війни. У всіх є діти. Це багатодітні сім’ї, родини дітей з інвалідністю, одинокі матері, а також сім’ї, у яких є неповнолітні й пенсіонери.

Євгенія Іванова переїхала з Маріуполя до Дніпра із трьома доньками. Її чоловік загинув, захищаючи «Азовсталь». Родина однією з перших отримала ключі від нової квартири.

«Це, звісно, не своє житло, але тим не менш, хоч якісь покращення житлових умов для людей, які взагалі втратили житло. Особливо ті, в кого багато дітей, дуже важко з дітьми. Нам подобається. Дуже вдячні», — ділиться жінка.

Отримуючи ключі від осель, багато хто не стримував емоцій. Це були сльози радості та полегшення — від наданої підтримки та можливості налагоджувати своє життя у місці, яке стане хоч тимчасовим, але домом. 

У відремонтованих та модернізованих будинках-гуртожитках для маріупольців Фонд Ріната Ахметова облаштував затишні та комфортні зони спільного користування: забезпечив сучасні меблі та техніку у холі, коворкінгу і на кухні, різноманітні та цікаві іграшки й ігрові зони у дитячій кімнаті. 

Фонд планує і надалі підтримувати проєкт #яМаріупольЖитло: протягом року близько 4000 найнезахищеніших маріупольців зможуть отримати таке житло. Щоб подати заявку, зверніться до Маріупольської міської адміністрації або в центри «ЯМаріуполь».