Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Друга автоколона 15-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова у складі 35 машин виїхала з Дніпропетровська до Донецька. ВІДЕО

06.02.2015

Сьогодні, 6 лютого, друга автоколона 15-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова виїхала із Дніпропетровська до Донецька. 35 великовантажних машин Рейсу везуть крупи, борошно, соняшникову олію, макарони, пряники та дитяче харчування. Загальна вага гуманітарного вантажу цієї автоколони становить 650 тонн.

 

«Нас турбує ситуація в Донецьку. Рінат Ахметов ставить перед Гуманітарним штабом завдання витримувати графік доставляння допомоги, для того щоб мирні жителі Донбасу отримали продукти вчасно. Через обстріли пункти видавання працюють із перебоями, сьогодні має відновити видавання пункт у найбільшому спальному мікрорайоні Донецька на Текстильнику. Ми будемо доставляти продукти за нашим графіком, щоб мати можливість роздавати допомогу в будь-який момент», — розповів Олександр Вишняков, керівник напряму Гуманітарна допомога Штабу Ріната Ахметова.

Продукти з першої колони, 700 тонн, які доставили в середу, вже стикерують і фасують у пакети.

Благодійна допомога призначена мирним жителям Донбасу, які проживають у зоні проведення АТО, на підконтрольних українській владі територіях і в містах на лінії вогню.

Перед виїздом вантаж Гуманітарного рейсу пройшов моніторинг представниками батальйонів і ЗМІ, був опломбований і виїхав у напрямку Донецька.

Всього, у межах 15 рейсу заплановано доставити 250 тисяч продуктових пакетів і 30 тисяч дитячих наборів для мирних жителів Донбасу, які проживають у зоні проведення АТО, на підконтрольних українській владі територіях, зокрема, у містах на лінії вогню. Це понад 4 тисячі тонн вантажу і 220 великовантажних автомобілів.