Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомогти Лізі почути однокласників

01.09.2020

Почути перший шкільний дзвінок на повну гучність. Таку можливість завдяки Фонду Ріната Ахметова отримала шестирічна Єлизавета Підкуйко з Черкаської області. Через ускладнення після хвороби дівчинка погано чула. Навіть спілкуватися з мамою могла тільки завдяки спеціальним апаратам.

«Проблеми зі слухом з'явилися після того, як в три рочки Ліза кілька разів важко перехворіла на ангіну. Слухопротезування потрібно було провести якомога швидше. Тим більше, що зараз Ліза закінчила перший клас музичної школи і 1 вересня іде в загальноосвітню школу», – розповіла мама дівчинки Людмила.

Перші апарати батьки змогли придбати самостійно, але з віком знадобилися більш сучасні. На допомогу прийшов Фонд – в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» дитина отримала високочутливі апарати.

«Спасибі велике Фонду Ріната Ахметова. Ми дуже вдячні», – каже Людмила.

Як отримати допомогу за проєктом «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую»

З 1 січня 2020 року допомогу у слухопротезуванні за проєктом «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» можуть отримати хлопчики та дівчатка, які живуть по всій Україні. Претендувати на участь у проєкті можуть дітки з хворобами слуху віком до 7 років. Звернутися по допомогу в слухопротезуванні можуть сім'ї, які відносяться до наступних категорій:

- багатодітні або неповні сім'ї;

- дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ);

- діти-сироти та діти під опікою;

- сім'ї, в яких виховується більш ніж одна тяжкохвора дитина;

- сім'ї, що складаються з двох і більше інвалідів.

Детальніше про діючі проєкти Фонду можна дізнатися, звернувшись на гарячу лінію за телефоном 0 800 509 001.