Допомогти Лізі почути однокласників
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--41398f55fce9a7ca1ed05db3268572a806e39295/photo_2020-09-01_18-21-41.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2020-09-01_18-21-41.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2020-09-01_18-21-41.jpg)
Почути перший шкільний дзвінок на повну гучність. Таку можливість завдяки Фонду Ріната Ахметова отримала шестирічна Єлизавета Підкуйко з Черкаської області. Через ускладнення після хвороби дівчинка погано чула. Навіть спілкуватися з мамою могла тільки завдяки спеціальним апаратам.
«Проблеми зі слухом з'явилися після того, як в три рочки Ліза кілька разів важко перехворіла на ангіну. Слухопротезування потрібно було провести якомога швидше. Тим більше, що зараз Ліза закінчила перший клас музичної школи і 1 вересня іде в загальноосвітню школу», – розповіла мама дівчинки Людмила.
Перші апарати батьки змогли придбати самостійно, але з віком знадобилися більш сучасні. На допомогу прийшов Фонд – в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» дитина отримала високочутливі апарати.
«Спасибі велике Фонду Ріната Ахметова. Ми дуже вдячні», – каже Людмила.
Як отримати допомогу за проєктом «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую»
З 1 січня 2020 року допомогу у слухопротезуванні за проєктом «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» можуть отримати хлопчики та дівчатка, які живуть по всій Україні. Претендувати на участь у проєкті можуть дітки з хворобами слуху віком до 7 років. Звернутися по допомогу в слухопротезуванні можуть сім'ї, які відносяться до наступних категорій:
- багатодітні або неповні сім'ї;
- дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ);
- діти-сироти та діти під опікою;
- сім'ї, в яких виховується більш ніж одна тяжкохвора дитина;
- сім'ї, що складаються з двох і більше інвалідів.
Детальніше про діючі проєкти Фонду можна дізнатися, звернувшись на гарячу лінію за телефоном 0 800 509 001.