Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога у гарячих точках: Фонд Ріната Ахметова передав до Донецької області понад 60 тисяч продуктових наборів

24.06.2022

Ще з 2014 року Донеччина залишається однією з найгарячіших точок на мапі України. Практично цілодобово люди похилого віку, жінки та діти змушені ховатись у підвалах та бомбосховищах, нерідко залишаючись без достатніх запасів їжі та води.

Для того, щоби допомогти людям, які опинилися в біді, Фонд Ріната Ахметова направив до Донецької області черговий вантаж гуманітарної допомоги. Понад 1,8 тисяч продуктових наборів були доставлені до населених пунктів Бахмутського та Краматорського районів у координації з Донецькою ОВА.

До складу наборів увійшли продукти тривалого зберігання: цукор, борошно, макарони, крупа, консервована квасоля та тушковане м‘ясо, паштет, печиво.

Загалом Фонд уже передав жителям Донеччини понад 60 тисяч продуктових наборів. Усього для мешканців України буде передано 400 тисяч наборів із продуктами харчування.

Зазначимо, що з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 3 мільйони людей. Більше 1,2 мільйона з них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».