Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Допомога тут дуже потрібна»: до селища Желанне на лінії зіткнення Фонд Ріната Ахметова передав продуктові набори

25.06.2024

Селище Желанне розташоване на Авдіївському напрямку. Тут, за 8 км від лінії зіткнення, досі живе понад 100 людей. У кожного з них – своя непроста історія та причина залишатися на місці. Приїжджати сюди небезпечно, але люди потребують допомоги. Днями Фонд Ріната Ахметова передав для них продуктові набори.

«Якби не гуманітарна допомога... У нас нічого ні купити, ніхто не працює. Те, що видають, — це для нас дуже велика користь. Від всієї душі ми вдячні за допомогу», — говорить пані Наталія, яка вимушено переїхала сюди з іншого селища.

В одному із підвалів люди облаштували своєрідний гуртожиток. Зізнаються, що разом легше.

«Тут жити складно, бо і не купити нічого, і пенсії маленькі. Допомога дуже потрібна», — говорить староста селища Желанне Віра Черемисова.

Дорогою до сусіднього населеного пункту волонтерська група, яка привезла продукти від Фонду, потрапила під ворожий дрон. Але попри ризики, місцевих мешканців не залишають сам на сам із війною.

«Ми продовжимо доставляти допомогу у ті населені пункти, де на них потребують. На жаль, у моїй рідній Донецькій області наразі таких пунктів дуже багато», — резюмує волонтер Микола Осиченка, амбасадор Фонду Ріната Ахметова, керівник Маріупольського телебачення.

З початку повномасштабної війни Фонд передав понад 350 тисяч продуктових наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону.

З 2014 року Фонд передав для жителів України 13 млн продуктових наборів. Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду https://m.me/AkhmetovFDU