Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога переселенцям від Фонду Ріната Ахметова: де отримати у Запоріжжі

18.10.2022

Щодня Запоріжжя піддається ворожим обстрілам. Попри це, місто й досі залишається не тільки логістичним хабом, але і другою домівкою для великої кількості переселенців із півдня та сходу. Щоби забезпечити цих людей гуманітарною підтримкою, уже понад півроку Фонд Ріната Ахметова передає продуктові набори до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя».

За цей час за допомогою до офісу громадської спілки вже звернулися понад 29 тисяч людей. І сьогодні внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати від Фонду продуктові набори, до складу яких входять: макаронні вироби, цукор, борошно, сіль, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.

Отримати гуманітарну допомогу переселенці можуть із понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 5. Із собою потрібно мати тільки паспорт або довідку ВПО.

Усього у 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2